Prezydent Gronkiewicz-Waltz zataiła informacje o premiach

Hanna Gronkiewicz-Waltz przed referendum zataiła informacje o premiach dla urzędników – alarmują radni opozycji.

Choć prezydent Warszawy zapewniała, że premii nie będzie, wypłaciła urzędnikom 850 tys. zł nagród. Ratusz odpowiada, że premie były, ale inne niż zwykle. Premie specjalne otrzymały 484 osoby. Tzw. premie uznaniowe, które ratusz wstrzymał, przyniosły 36 mln oszczędności.

Radni PiS akcentują jednak, że Gronkiewicz-Waltz oszukała mieszkańców Warszawy.

– Trzeba się pilnie przyglądać pani prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz i patrzyć, czy jej się nos nie wydłuża, bo po prostu oszukała warszawiaków. Przed referendum obiecała, że wstrzyma wszystkie premie, nie będzie nagród dla urzędników, które tak bardzo opozycja krytykowała, które tak bardzo piętnowaliśmy, które tak bardzo bulwersowały mieszkańców Warszawy. Okazało się, że po cichu, pod inną nazwą poszły nagrody, ale chyba dla najbardziej zaufanych pracowników ratusza, bo były jak gdyby takimi tajnymi nagrodami, tak że warszawiacy naprawdę mają prawo czuć się oszukani. – mówi Maciej Wąsik, radny miasta stołecznego Warszawy.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl