fot. twitter.com/DanielObajtek

Prezes PKN Orlen: Prowadzimy inwestycje, jakich nie było od dekad

PKN Orlen prowadzi dziś inwestycje, jakich w kraju nie było od dziesięcioleci, m.in. w produkcję nawozów i petrochemię – oświadczył we wtorek w zakładach Anwil we Włocławku prezes spółki Daniel Obajtek.

Na placu budowy instalacji do produkcji nawozów azotowych Daniel Obajtek podkreślał, że od czasu zbudowania pierwszej instalacji produkcyjnej saletry w 1971 r., we Włocławku nie było tak znaczącej inwestycji.

Jak mówił, od 4 lat PKN Orlen prowadzi „potężne inwestycje”, np. rozbudowę petrochemii, której nie było od 30 lat.

„Nie ma rozwoju gospodarki i firmy bez inwestycji. Zawsze nam przyświecał ten cel, by realizować inwestycje” – oświadczył Daniel Obajtek.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl