fot. PAP/Lech Muszyński

Prezes J. Kaczyński ostrzega przed działaniem opozycji

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, kontynuuje swój objazd po Polsce. W niedzielę polityk gościł w Nowej Soli.

Podczas konferencji prezes PiS przestrzegał w Nowej Soli przed wielką operacją represyjną, którą może przynieść wygraną opozycji.

– Opozycjoniści mają do zaproponowania atak na wszystko, co jest im przeciwne – mówił Jarosław Kaczyński.

– Zagrożone byłyby także inne wartości: Kościół i opiłowywanie go. Można powiedzieć, że proponują nam coś w rodzaju wojny domowej – oznajmił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński przypomniał o zapowiedziach opozycyjnych polityków, o zabraniu programów społecznych. Przestrzegał także przed zmianą polityki zagranicznej, która w wykonaniu opozycji będzie zagrożeniem dla suwerenności Polski i zahamowaniem rozwoju naszej Ojczyzny.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił także o powrocie tradycji zdrady narodowej.

– Tradycja dzisiaj wraca w postaci totalnej opozycji i musimy się temu przeciwstawić i uciąć to. Skończyć z tym! Jeśli tradycja wróci i zwycięży, to biada Polsce i biada Polakom – podkreślił Jarosław Kaczyński.

Prezes ostrzegał także przed zagrożeniem dla naszej wolności, jakim jest proponowana przez Unię Europejską cała agenda kulturowa.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl