fot. PAP/Tomasz Gzell

Premier spotka się dziś z szefami MON i MSWiA

Premier Beata Szydło w ramach przeglądu resortów spotka się dziś rano z szefami: Ministerstwa Obrony Narodowej – Antonim Macierewiczem i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  – Mariuszem Błaszczakiem – poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Po spotkaniu z ministrem obrony a także z ministrem spraw wewnętrznych odbędzie się konferencja prasowa – powiedział rzecznik.

Według niego rozmowy z ministrami: zdrowia – Konstantym Radziwiłłem oraz rodziny, pracy i polityki społecznej – Elżbietą Rafalską odbędą się w czwartek.

Na wtorkowej konferencji premier poinformowała, że w środę rozpocznie się dwutygodniowy przegląd resortów, którego celem będzie wyznaczenie nowych kierunków działań rządu.

„Od jutra będę spotykać się przez najbliższe dwa tygodnie z szefami poszczególnych resortów. Będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, będziemy rozmawiać również na tematy, które wynikają z tego, czego nie podjęto, będziemy starali się szukać przyczyn ewentualnie tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku (…) Ministrowie przedstawią propozycje nowych działań, które będą realizowane przez rząd” – powiedziała premier Szydło.

PAP/RIRM

drukuj