Premier: praca, a nie polityczne awantury – tak działa rząd PiS

Jesteśmy od tego żeby pracować; za to nam płacą obywatele. Praca a nie polityczne awantury – powiedziała we wtorek na konferencji premier Beata Szydło. Dodała, że w ten sposób działa i działać będzie PiS i rząd.

„Przed nami kolejne zadania i kolejne kierunki, które będziemy podejmowali, dlatego ten przegląd resortów, który jutro rozpoczynamy, jest tak ważny. Po to, żeby ten dobry program, dobry harmonogram działań skutecznie wprowadzać w życie. To jest m.in. cel tych naszych spotkań, moich rozmów z ministrami. Jesteśmy od tego, żeby pracować; za to nam płacą obywatele. Praca, a nie polityczne awantury. Tak działało, działa i działać będzie PiS. Tak będzie działać rząd PiS” – mówiła szefowa rządu.

Premier podkreśliła, że w ubiegłym roku „udało nam się zrobić bardzo dużo dobrych rzeczy”.

Wymieniła tu m.in. program Rodzina 500 plus, pilotażowy program Mieszkanie Plus, podwyższenie płacy minimalnej do 2 tys. zł, czy najniższej emerytury do 1 tys. zł.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl