PAP/Mateusz Marek

Premier odwiedzi Podlasie

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś Podlasie. W czasie wizyty szef rządu przybliży założenia Polskiego Ładu.

Premier Mateusz Morawiecki rozpocznie wizytę od Grajewa, do którego przybędzie około południa. Później szef rządu spotka się z rolnikami w gospodarstwie ogrodniczym w Białousach, następnie będzie gościł w Czarnej Białostockiej. O godzinie 16.00 premier przybędzie do Białegostoku. Tam odwiedzi Teatr Dramatyczny.

W trakcie wizyty szef rządu będzie promował rozwiązania zawarte w Polskim Ładzie. To nowy program społeczno-gospodarczy Zjednoczonej Prawicy. Dotyczy on 10 obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca – godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska – nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl