fot. PAP/Darek Delmanowicz

Premier na odprawie Straży Granicznej: Dzięki wam budżet państwa jest w lepszym stanie

Dzięki wam budżet państwa jest w lepszym stanie, przyczyniacie się do tego, że granice są odpowiednio chronione, a gospodarka jest w lepszym kształcie – mówił premier Mateusz Morawiecki podczas odprawy z funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Huwnikach na Podkarpaciu.

Mateusz Morawiecki dziękował funkcjonariuszom Straży Granicznej za ochronę granic.

„Tutaj bronimy zewnętrznych granic UE przed wtargnięciem obywateli, którzy nie mają takich uprawnień do wjeżdżania na terytorium UE” – mówił szef rządu.

Podkreślał również rolę w Straży Granicznej w powstrzymaniu przemytu.

„Dzięki temu budżet państwa jest w lepszym stanie, dzięki temu wszystkiemu wy również przyczyniacie się w bardzo istotny sposób (do tego, że) gospodarka jest w lepszym kształcie i nasze granice są odpowiednio chronione” – dodał Mateusz Morawiecki, dziękując funkcjonariuszom za ich pracę.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl