fot. PAP/Andrzej Grygiel

Premier: Mapa Inwestycji jest raportem składanym Polakom przez rząd

Mapa Inwestycji to swojego rodzaju raport składany obywatelom przez rząd – powiedział w piątek w Zabrzu premier Mateusz Morawiecki. Zaapelował, by Polacy sprawdzili tam inwestycje, które były dokonywane w ich gminach i powiatach.

„Chcemy przed państwem taki raport przedstawić i taka Mapa Inwestycji jest właśnie częścią naszego raportu” – podkreślił.

Dodał, że na Mapie uwzględniono m.in. inwestycje społeczne, gospodarcze, biznesowe, te które służyły zmniejszaniu bezrobocia i zwiększaniu komfortu życia mieszkańców.

„Inwestycje infrastrukturalne, medyczne, środowiskowe, związane z naszą kulturą, z dziedzictwem narodowym, ale również z takimi przyziemnymi, bardzo potrzebnymi do życia każdego obywatela funkcjami – wszystko to pokazujemy na Mapie Inwestycji” – mówił premier.

„Sprawdźcie nas, pokażcie co działa dobrze, sprawdźcie we wszystkich swoich gminach i powiatach te inwestycje, które były dokonywane” – zaapelował.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl