fot. PAP/Darek Delmanowicz

Premier M. Morawiecki: Za dekadę lub dwie przeskoczymy poziom życia niektórych państw Europy Zachodniej

Szef polskiego rządu w niedzielę wziął udział w pikniku rodzinnym w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Było to ostatnie spotkanie z Polakami w tej formule. Premier Mateusz Morawiecki przypominał, że na realizację programów społecznych rząd przeznacza rocznie od 85 do 90 mld zł. Dzięki temu rośnie poziom życia Polaków.

Premier zwrócił uwagę, że najbliższe kilka tygodni zdecyduje być może o dekadach.

Czy chcemy, żeby państwo patrzyło z wiarą w realizację programu rodzinnego, czy żeby znowu było ekipą niedowiarków? My, drodzy Państwo, chcemy zaangażować się w kolejnych latach w to, co jest dla Polski najważniejsze – budowanie poziomu życia takiego, jaki jest w państwach Europy Zachodniej. To jest nasz cel i punkt odniesienia. Wierzę, że za dekadę lub dwie, w stosunku do niektórych państw, przeskoczymy tamten poziom życia. Będziemy żyli lepiej i piękniej – powiedział Mateusz Morawiecki.

Do tej pory odbyło się kilkadziesiąt pikników rodzinnych. Od września PiS będzie organizować w województwach konwencje wyborcze. Partia rządząca przedstawiła w minionym tygodniu pełne listy wyborcze. Na początku przyszłego miesiąca mamy poznać program Zjednoczonej Prawicy na kolejne cztery lata.

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl