fot. PAP/Rafał Guz

Premier M. Morawiecki: Dzięki wielkiej zmianie, którą zapoczątkował Andrzej Duda Polska poszła naprzód

Dzięki wielkiej zmianie, którą zapoczątkował Andrzej Duda, Polska poszła naprzód; nikt nie jest tak zmotywowany, aby zwyciężyć w najbliższych wyborach jak Andrzej Duda – mówił premier Mateusz Morawiecki podczas sobotniej konwencji wyborczej.

„W polityce tak naprawdę można albo iść naprzód, albo stać w miejscu, a nawet się cofać. Dzięki tej wielkiej zmianie, którą zapoczątkował Andrzej Duda, Polska poszła naprzód, Polska ruszyła naprzód” – mówił Mateusz Morawiecki.

Szef rządu zwracając się do uczestników konwencji stwierdził, że widzi tu wielki entuzjazm i wielką energię.

„Jestem przekonany, że jeśli będzie taka energia przez najbliższe 85 dni, to zwyciężymy” – powiedział. Na te słowa uczestnicy konwencji odpowiedzieli okrzykiem: „Zwyciężymy”.

„Nikt nie jest tak zmotywowany, aby zwyciężyć w najbliższych wyborach jak ty” – dodał szef rządu zwracając się do Andrzeja Dudy.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl