fot. PAP/EPA

Premier M. Morawiecki: Dość jałowych, bezzębnych deklaracji i pustych gestów solidarności

Dość jałowych, bezzębnych deklaracji i pustych gestów solidarności. Potrzebujemy konkretnych decyzji i twardych działań dla Ukrainy i wolnej, demokratycznej, bezpiecznej Europy – oświadczył premier Mateusz Morawiecki.

Mateusz Morawiecki przebywa w Brukseli, gdzie reprezentuje Polskę podczas dwudniowego szczytu Unii Europejskiej. Pierwszego dnia spotkania unijnych liderów dołączył do nich prezydent USA, Joe Biden.

„Podczas dzisiejszego spotkania z Joe Bidenem omawialiśmy kwestie wzmocnienia strategicznego partnerstwa transatlantyckiego zjednoczonej Europy z USA, zarówno w ramach UE, jak i NATO” – napisał polski premier we wpisie na Facebooku.

https://twitter.com/MorawieckiM/status/1507124706687782916

„Dość jałowych, bezzębnych deklaracji i pustych gestów solidarności. Potrzebujemy konkretnych decyzji i twardych działań. Dla Ukrainy i wolnej, demokratycznej, bezpiecznej Europy!” – podkreślił szef rządu.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl