Premier Beata Szydło: Niech święta będą czasem budowania zgody między nami

Niech te Święta Wielkiej Nocy przynoszą dużo pogodnych chwil, uśmiechu i odpoczynku. Niech będą momentem odnowienia tych najlepszych uczuć, czasem budowania zgody i solidarności między nami – życzy premier Beata Szydło.

Życzenia premier RP dla Polaków zostały opublikowane na Twitterze Kancelarii Premiera.

Wielkanoc – czas zmartwychwstania Chrystusa to moment odrodzenia wiary, nadziei i miłości, zwycięstwa dobra nad złem. Wierzę, że te święta będą dla polskich rodzin dobrym, szczęśliwym czasem” – podkreśla Beata Szydło.

Jak dodaje szefowa rządu, przygotowując się do Świąt i siadając do wspólnego stołu „pomyślimy z radością, że mamy tak wiele, że tak wiele nas łączy – dar bycia razem i wspólnoty, poczucie, że Polska w Europie jest miejscem bezpiecznym, dającym nam gwarancję stabilizacji, rozwoju, realizacji naszych planów i aspiracji”.

Szanowni Państwo, niech te Święta Wielkiej Nocy przynoszą dużo pogodnych chwil, uśmiechu i odpoczynku, niech będą momentem odnowienia tych najlepszych uczuć, czasem budowania zgody i solidarności między nami. Wesołych świąt!” – życzy premier Beata Szydło.

PAP/RIRM

drukuj