fot. https://pis.org.pl/

Prawo i Sprawiedliwość: przymusowa relokacja do Polski to projekt, za którym głosowała polska opozycja

Przymusowa relokacja do Polski to projekt, za którym głosowała polska opozycja. To rozwiązanie unijnej biurokracji sprawi, że kolejne tysiące będą przypływały do Europy – podkreśla Prawo i Sprawiedliwość w nowym spocie wyemitowanym w poniedziałek w mediach społecznościowych.

W poniedziałek na platformie X (dawniej Twitter) opublikowany został nowy spot Prawa i Sprawiedliwości.

W spocie pokazany został apel szefowej KE, Ursuli von der Leyen, na temat relokacji imigrantów z Włoch do innych państw. ”

„Wzywam państwa członkowskie do stosowania dobrowolnego mechanizmu solidarności i transferowania migrantów z Włoch” – wzywała Ursula von der Leyen.

W spocie zostały również przywołane wypowiedzi Donalda Tuska dotyczące imigrantów.

„To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi” – mówił Donald Tusk.

W spocie znalazła się także wypowiedź b. premier Ewy Kopacz:

„Polska przyjmie uchodźców, to jest gest solidarności” – akcentowała Ewa Kopacz.

W spocie zaznaczono, że przymusowa relokacja do Polski to projekt, za którym głosowała polska opozycja, a samo rozwiązanie będzie wiązało się z napływem imigrantów do Europy.

Na koniec lektor zaznaczył, że opozycja chce w Polsce imigrantów oraz iż o tym będą najbliższe wybory.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl