fot. pixabay.com

Pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o Polskim Ładzie

Od początku wprowadzenia w urzędach skarbowych dyżurów podatkowych dotyczących Polskiego Ładu odbyło się ok. 3 tys. spotkań z podatnikami. Dyżury są pełnione w każdym urzędzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 19.00.

Od 11 stycznia w urzędach skarbowych uruchomione zostały dyżury podatkowe ws. Polskiego Ładu. W dni robocze w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych przekazują informacje o nowych rozwiązaniach podatkowych. Na wizytę można się umówić [tutaj].

Szefowa Krajowej Administracji Skarbowej Magdalena Rzeczkowska zaznaczyła, że osobiste spotkanie to tylko jedna z kilku form pozyskania informacji o Polskim Ładzie.

– Staramy się jak najszerzej dotrzeć do osób, które są zainteresowane, które potrzebują wiedzy o nowych rozwiązaniach. Takim narzędziem, instrumentem, który proponujemy, są live czaty, czyli rodzaj webinaru, takiego narzędzia online, gdzie można na bieżąco zadawać pytania ekspertom Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej odnośnie nowych rozwiązań – mówiła szefowa KAS.

Dodatkowo pod numerem 22 765 64 64 działa też specjalna infolinia. Kolejnym krokiem ma być współdziałanie KAS, resortu rodziny oraz ZUS, aby wspólnie docierać do lokalnych społeczności z informacjami nt. Polskiego Ładu.

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl