fot. https://twitter.com/AnnaSiarkowska

Powstał Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu

W polskim parlamencie powołano Zespół ds. Sanitaryzmu. Do zadań tej grupy będzie należeć m.in. analizowanie problemów w związku z ochroną konstytucyjnie gwarantowanych praw i wolności obywatelskich w obliczu wyzwań dotyczących bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego – poinformowała poseł PiS Anna Siarkowska.

Parlamentarnym Zespołem ds. Sanitaryzmu będzie  kierować Anna Siarkowska, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Do nowoutworzonej grupy należą także: Mariusz Kałużny (sekretarz generalny Solidarnej Polski), Małgorzata Janowska (poseł PiS), Agnieszka Górska (poseł PiS), Janusz Kowalski (poseł Solidarnej Polski) oraz Sławomir Zawiślak (poseł PiS).

„Do zadań Zespołu będzie należeć monitorowanie i analizowanie problemów w związku z poszanowaniem i ochroną konstytucyjnie gwarantowanych praw i wolności obywatelskich w obliczu wyzwań dotyczących bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego i podejmowanie interwencji (…). Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy” – podkreśliła na Twitterze Anna Siarkowska.

radiomaryja.pl

drukuj