Posiedzenie Rady Politycznej PiS

Dziś w Warszawie Prawo i Sprawiedliwość zadecyduje o zmianach w zarządzie partii. W stolicy odbędzie się Rada Polityczna PiS-u.

Członkowie wybiorą m.in. wiceprezesów oraz kierownictwo ugrupowania. Jak wskazał szef Komitetu Wykonawczego PiS, wicemarszałek Sejmu, Joachim Brudziński dzisiejsze posiedzenie Rady Politycznej ma wyborczy i techniczny charakter.

Z doniesień medialnych wynika, że do grona wiceprezesów partii dołączą najprawdopodobniej wicepremier i minister kultury prof. Piotr Gliński oraz wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

Nie należy spoczywać się zmiany na stanowisku szefa Komitetu Wykonawczego, którym kieruje marszałek Joachim Brudziński.

Zuzanna Dabrowska/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl