Polskę odwiedził dr Paul Cameron

Trwa wizyta w Polsce dr. Paula Camerona. Amerykański naukowiec przedstawia w naszym kraju swoje najnowsze badania dot. rozprzestrzeniania się homoseksualizmu wśród nastolatków oraz dane z Polski w międzynarodowym badaniu nad wykorzystywaniem seksualnym dzieci.

Do 16 października dr Cameron będzie uczestniczył w spotkaniach i konferencjach prasowych na terenie całej Polski – w Warszawie (Sejm RP), Jaworznie, Wrocławiu czy Krakowie. Poszczególne części wizyty organizują m.in. Prawica RP i Ruch Narodowy.

Dr Paul Cameron jest amerykańskim psychologiem zajmującym się głównie tematyką homoseksualizmu. Wykładowca m.in. uniwersytetów w Louisville i Nebrasce; jest założycielem i przewodniczącym Instytutu Badań nad Rodziną (Family Research Institute) w Colorado.

Pełny plan wizyty dostępny jest [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl