fot. Nasz Dziennik

[TYLKO U NAS] M. Nowina Konopka: Mamy specjalny program adresowany do czytelników „Naszego Dziennika”, którzy wyjeżdżają na wakacje

Aby nasi czytelnicy nie tracili kontaktu, więzi z „Naszym Dziennikiem”, mamy program właśnie dla czytelników i również jest on adresowany do tych czytelników, którzy wyjeżdżają na wakacje. Redakcja przysyła raz w tygodniu pakiet sześciu wydań z ostatniego tygodnia i można sobie zamówić takie wysyłanie na inny adres – mówił Marcin Nowina Konopka, prezes spółki SPES w sobotnich „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

„Nasz Dziennik” jest ogólnopolską gazetą ukazującą się codziennie od poniedziałku do soboty. Marcin Nowina Konopka, prezes spółki SPES, która jest wydawcą „Naszego Dziennika”, zaznaczył, że dziennik ten rozwija nasze myślenie o Polsce i Panu Bogu.

– Chciałbym bardzo zachęcić Państwa do sięgnięcia po „Nasz Dziennik” po to, żeby podtrzymać w sobie ciekawość świata i poznanie nowych rzeczy. Jest to materiał do przemyśleń, bo przede wszystkim temu służy „Nasz Dziennik” – żeby myśleć, rozwijać nasze myślenie o Polsce, Panu Bogu, świecie i o naszych bliźnich – podkreślił Marcin Nowina Konopka.

Gość „Aktualności dnia” poinformował, że „Nasz Dziennik” przygotował specjalny program dla czytelników, którzy podczas wakacji wyjeżdżają na kilka tygodni i nie mają dostępu do kiosków.

– Dlatego, żeby nasi czytelnicy nie tracili kontaktu, więzi z „Naszym Dziennikiem”, mamy program właśnie dla czytelników i również jest on adresowany do tych czytelników, którzy wyjeżdżają na wakacje. Redakcja przysyła raz w tygodniu pakiet sześciu wydań z ostatniego tygodnia i można sobie zamówić takie wysyłanie na inny adres, na przykład na adres wakacyjny. (…) Wystarczy zadzwonić do działu prenumeraty – powiedział prezes spółki SPES.

Całość rozmowy z Marcinem Nowina Konopką w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [tutaj]. 

RIRM

drukuj