[TYLKO U NAS] M. Nowina-Konopka: Mamy specjalny program adresowany do czytelników „Naszego Dziennika”, którzy wyjeżdżają na wakacje

Aby nasi czytelnicy nie tracili kontaktu, więzi z „Naszym Dziennikiem”, mamy program właśnie dla czytelników i również jest on adresowany do tych czytelników, którzy wyjeżdżają na wakacje. Redakcja przysyła raz w tygodniu pakiet sześciu wydań z ostatniego tygodnia i można sobie zamówić takie wysyłanie na inny adres – mówił Marcin Nowina-Konopka, prezes spółki SPES w sobotnich „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

„Nasz Dziennik” jest ogólnopolską gazetą ukazującą się codziennie od poniedziałku do soboty. Marcin Nowina-Konopka, prezes spółki SPES, która jest wydawcą „Naszego Dziennika”, zaznaczył, że dziennik ten rozwija nasze myślenie o Polsce i Panu Bogu.

– Chciałbym bardzo zachęcić Państwa do sięgnięcia po „Nasz Dziennik” po to, żeby podtrzymać w sobie ciekawość świata i poznanie nowych rzeczy. Jest to materiał do przemyśleń, bo przede wszystkim temu służy „Nasz Dziennik” – żeby myśleć, rozwijać nasze myślenie o Polsce, Panu Bogu, świecie i o naszych bliźnich – podkreślił Marcin Nowina-Konopka.

Gość „Aktualności dnia” poinformował, że „Nasz Dziennik” przygotował specjalny program dla czytelników, którzy podczas wakacji wyjeżdżają na kilka tygodni i nie mają dostępu do kiosków.

– Dlatego, żeby nasi czytelnicy nie tracili kontaktu, więzi z „Naszym Dziennikiem”, mamy program właśnie dla czytelników i również jest on adresowany do tych czytelników, którzy wyjeżdżają na wakacje. Redakcja przysyła raz w tygodniu pakiet sześciu wydań z ostatniego tygodnia i można sobie zamówić takie wysyłanie na inny adres, na przykład na adres wakacyjny. (…) Wystarczy zadzwonić do działu prenumeraty – powiedział prezes spółki SPES.

Całość rozmowy z Marcinem Nowina-Konopką w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [tutaj]. 

RIRM

drukuj