W Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane

Jak informuje IMGW, Europa północna oraz częściowo zachodnia i wschodnia będą w zasięgu niżów. Na pozostałym obszarze kontynentu dominować będą wyże. Polska będzie w zasięgu wyżu, którego centrum przemieści się znad północnej części kraju nad Białoruś. Napływać będzie polarno-morska masa powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1007 hPa i będzie powoli spadać.

We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane. Początkowo na południu kraju lokalnie mgły ograniczające widzialność do 600 m. Temperatura maksymalna od 19 st. na północnym wschodzie, około 23 st. w centrum do 26 st. na zachodzie. Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, południowo-wschodni i południowy, na wschodzie kraju miejscami zmienny.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna na przeważającym obszarze od 9 st. do 13 st., na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich od 6 st. do 9 st., miejscami na wybrzeżu od 13 st. do 15 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

W środę zachmurzenie małe, miejscami na zachodzie i północy kraju umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22 st. na północnym wschodzie, około 26 st. w centrum do 30 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, południowy.

We wtorek w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 23 st. Wiatr słaby, zmienny. W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 12 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 26 st. Wiatr słaby, południowy.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl