Ostatni dzień września – słoneczny

Jak podaje IMGW, północno-zachodnia i centralna Europa będzie w zasięgu rozległego niżu z ośrodkami nad Islandią i Północnym Atlantykiem z układami frontów atmosferycznych. Pozostałe rejony kontynentu będą w zasięgu wyżów z centrami nad Finlandią, Estonią i Azorami. Polska będzie na skraju wyżu znad Estonii.

Z południowego wschodu nadal będzie napływała ta sama kontynentalna masa powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1014 hPa i będzie się nieznacznie wahać.

W sobotę zachmurzenie małe, rano miejscami, zwłaszcza na południu i zachodzie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 13 st. na północnym wschodzie, w centrum około 16 st., do 20 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni, na południu miejscami słaby, zmienny.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl