W Polsce nadal chłodno

Jak informuje IMGW, Europa północno-zachodnia i Skandynawia znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują układy wysokiego ciśnienia.

Polska północna i wschodnia jest w strefie chłodnego frontu atmosferycznego związanego z niżem znad Skandynawii. Pozostała część kraju znajduje się pod wpływem wyżu znad Europy południowej. Z północnego zachodu napływa chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego.

W niedzielę zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Lokalnie na wschodzie kraju możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 14 st.C na północnym wschodzie do 20 st.C na południowym zachodzie. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

W niedzielę w stolicy zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 18 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl