Dziś pokaz „Brata naszego Boga” w Łomży

Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu kontynuują wyjazdowe projekcje filmu: „Brat naszego Boga”. Opowiada on o drodze do świętości św. Brata Alberta i jego wpływie na wybory życiowe młodego Karola Wojtyły.

Najbliższy pokaz odbędzie się w Łomży – już w tę niedzielę o godz. 17.00 w „Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich” przy ul. Sadowej 12a. Patronat nad wydarzeniem objął Jego Ekscelencja ks. bp Janusz Stepnowski.

Natomiast, w poniedziałek 27 kwietnia na projekcję zapraszamy mieszkańców Ostrołęki. Pokaz odbędzie się o godz. 19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23. Będzie to spotkanie w ramach: „Klubu Kina Niezależnego”.

Widowisko: „Brat naszego Boga”, podczas objazdowych projekcji obejrzało już kilkanaście tysięcy widzów w całej Polsce. Zostało ono także zauważone przez jury XXX Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, które przyznało dziełu naszych studentów nominację w kategorii: film fabularny. Tym bardziej zachęcamy widzów Łomży i Ostrołęki do przybycia na pokaz, ciesząc się wspólną radością nowej ewangelizacji poprzez media.

Witold Ludwig/RIRM

drukuj