fot. pixabay.com

Pogodnie i ciepło

Będzie dziś pogodnie i bez opadów. Jedynie na północy kraju i na Podhalu miejscami zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Tam możliwe słabe, przelotne opady deszczu – poinformował dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Jakub Gawron.

Będzie dziś pogodnie, jedynie na północy kraju i na Podhalu miejscami zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Tam możliwe słabe, przelotne opady deszczu.

Temperatura maksymalna wyniesie od 15-17 stopni Celsjusza nad samym morzem, na pozostałym obszarze od 18 na Pomorzu do 25 w centrum.

Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków zachodnich.

W nocy najładniejsza pogoda na południu. Na północy kraju miejscami więcej chmur, lokalnie opady deszczu.

Temperatura minimalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza w obszarach podgórskich, na pozostałym obszarze od 6 na północnym wschodzie Polski do 11 stopni w centrum.

Wiatr słaby i umiarkowany, na północy kraju porywisty, z kierunków północnych.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl