Podlaskie: awarie energetyczne po nocnych wichurach

W województwie podlaskim około pół tysiąca odbiorców pozostaje bez prądu. Dziś w nocy wiatr osiągający w porywach do 80 km/h spowodował awarie energetyczne. Podlascy strażacy usuwali z dróg połamane konary drzew.

Najbardziej ucierpiał powiat zambrowski, siemiatycki i białostocki. Do najgroźniejszego zdarzenia doszło na terenie powiatu łomżyńskiego w miejscowości Sambory, gdzie na auto dostawcze spadła część drzewa. Kierowcy nic się nie stało. Do usuwania skutków silnego wiatru wyjeżdżali podlascy strażacy, którzy usuwali z dróg powalone konary drzew.

Jak poinformowała Urszula Kosicka-Suszyńska z PGE w Białymstoku, wszystkie awarie zostaną usunięte do godzin popołudniowych. Podmuchy wiatru – w porywach do 80km/h – utrzymają się do godziny 18.00.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl