fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Podlaskie: Pięć pojazdów policji uszkodzonych od uderzeń kamieniami w związku z próbą przekroczenia granicy

Pięć pojazdów policji zostało uszkodzonych od uderzeń kamieniami w związku z próbą siłowego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej, do której doszło w poniedziałek wieczorem w rejonie Wólki Terechowskiej – poinformował we wtorek rano rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20.00. W interwencji brało udział kilkudziesięciu policjantów z różnych polskich miast. Krupa wymienił Katowice, Szczecin, Bydgoszcz Gdańsk, Łódź i Warszawę. Nie podał informacji o innych okolicznościach tego zdarzenia.

„W stronę polskich policjantów rzucane były kamienie, na szczęście żadnemu z funkcjonariuszy nic się nie stało. W wyniku tego ataku mamy uszkodzonych 5 pojazdów od uderzeń kamieniami” – poinformował jedynie Tomasz Krupa.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl