fot. PAP/Albert Zawada

Poczta Polska zawiesiła nadawanie przekazów pieniężnych do Rosji

Poczta Polska bezterminowo zawiesiła wykonywanie wszystkich rodzajów przekazów pieniężnych do Rosji – podała w środę spółka. Jak poinformowano, od 1 marca br. do odwołania spółka nie przyjmuje przekazów pieniężnych do Rosji w ramach: usługi przekaz pocztowy zagraniczny/Transfer EKSPRES ZAGRANICA, MoneyGram i RIA.

https://twitter.com/PocztaPolska/status/1499091396912984064

Oświadczono, że przekazy pieniężne nie są przyjmowane w sieci Poczty Polskiej – w 4700 placówkach i filiach placówek pocztowych. Usługa nie jest też świadczona w agencjach pocztowych.

Jednocześnie, w ramach wsparcia dla obywateli Ukrainy, RIA Money Transfer oraz Poczta Polska przygotowały preferencyjne warunki realizacji przekazu pieniężnego do Ukrainy. Niezależnie od przekazywanej wartości przesyłanych pieniędzy do 10 marca 2022 r. każdy transfer gotówkowy będzie zwolniony z opłaty manipulacyjnej.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl