fot. TT/PKP Intercity

PKP Intercity wprowadziło do sprzedaży 1,5 mln biletów w promocyjnych cenach

Po rekordowej frekwencji w pociągach podczas majówki, w trakcie której składami przewoźnika podróżowało blisko dwa mln osób, PKP Intercity swoją ofertą chce zachęcić do kolejnych wiosennych podróży. Sprzedaż promocyjnych biletów – jak zaznacza rzecznik PKP Intercity, Cezary Nowak – jest jednak ograniczona czasowo.

Niższa cena biletów obowiązywała będzie do 28 maja i będzie dotyczyła przejazdów do końca obecnego miesiąca. [czytaj więcej]

– Dzięki ofercie promo na najpopularniejszych trasach, takich jak z Warszawy do: Krakowa, Trójmiasta, Katowic czy Poznania ceny biletów mogą zaczynać się już od 19 złotych. Podróże ze stolicy do: Łodzi, Lublina czy Białegostoku są możliwe już od 14 złotych. Oferta obowiązuje również na przejazdy pociągami Pendolino. Bilety na połączenia pomiędzy największymi polskimi miastami zaczynają się już od 49 złotych. Oferta promo bazująca na dynamicznym systemie zarządzania cenami obowiązuje we wszystkich kategoriach pociągów – wyjaśnił Cezary Nowak.

Oferta Intercity łączy się również z ulgami ustawowymi. Obejmuje też bilety w pierwszej klasie.

W celu łatwiejszego wyszukiwania tańszych biletów PKP Intercity udostępnia na swojej stronie internetowej zakładkę „Promobilet”. Tu – jak zaznacza przewoźnik –  można znaleźć najlepszą dla siebie ofertę.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl