fot. twitter.com/PKPIntercityPDP

PKP Intercity chce wydzierżawić spalinowe pociągi

PKP Intercity opublikowało ogłoszenie o przetargu na dzierżawę spalinowych pociągów, tzw. spalinowych zespołów trakcyjnych przeznaczonych do obsługi połączeń w nowym rozkładzie jazdy 2021/2022 – wynika z treści ogłoszenia.

Jak poinformowała Katarzyna Grzduk, rzecznik prasowa PKP Intercity, przewoźnik nie wskazuje w warunkach zamówienia, jakiej liczby pojazdów wymaga.

„W tym zakresie pozostawia dobrowolność wykonawcy z zastrzeżeniem, że musi to być liczba, która pozwoli obsłużyć połączenia Kraków – Zagórz/Łupków, Kraków – Nysa – Jelenia Góra, Zagórz – Kraków – Nysa – Kłodzko Miasto, w rozkładzie jazdy 2021/22” – informuje Katarzyna Grzduk.

Zamówienie ma być realizowane od 12 grudnia tego roku do 11 grudnia roku przyszłego albo do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację, w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi jako pierwsze.

Zainteresowane podmioty mogą składać swoje oferty do 22 października 2021 roku. Tego samego dnia ma nastąpić ich otwarcie.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl