fot. twitter/pisorgpl

PiS zaprezentowało spot „Koalicja Pustych Obietnic” ukazujący niewiarygodność PO i PSL 

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało spot o pustych i mało wiarygodnych obietnicach, jakie składa opozycja.

Kilka dni temu lider PO Grzegorz Schetyna obiecał, że w jego kampanii wyborczej nie będzie miejsca dla tematu legalizacji tzw. związków homoseksualnych. Tymczasem w zapowiedziach programowych, jakie Schetyna przedstawił w sobotę, znalazła się deklaracja o wprowadzeniu związków partnerskich.

W spocie zatytułowanym „Koalicja Pustych Obietnic” widzimy też sprzeczne deklaracje ws. wieku emerytalnego, jakie składał PSL.

Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski prezentując nagranie wskazał, że „Koalicja Obywatelska to koalicja pustych obietnic”.

– Wiarygodność Grzegorza Schetyny, wiarygodność Władysława Kosiniaka-Kamysza najlepiej została pokazana w tym spocie, ponieważ minęło 26 godzin od zapowiedzi Grzegorza Schetyny o tym, że nie będzie tematu związków partnerskich. Po 26 godzinach Schetyna mówi „oczywiście, wprowadzamy”. Koalicja pustych obietnic. Można, parafrazując Grzegorza Schetynę, podsumować, że wszystko, co przez PO jest obiecane, po wyborach nie będzie zrealizowane – powiedział Krzysztof Sobolewski.

Krzysztof Sobolewski przypomniał, że Prawo i Sprawiedliwość w 90 proc. zrealizowało zapowiedzi sprzed 4 lat. Jak wskazał, wiarygodność to hasło przewodnie partii rządzącej.

RIRM

drukuj