PiS szykuje drużynę ekspertów

W przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość przedstawi „drużynę ekspertów” –  zaplecze polityczno-eksperckie Beaty Szydło kandydatki PiS-u na premiera.

„Drużyna ekspertów” zostanie przedstawiona na konwencji partii na początku lipca w Katowicach. Gościem trzydniowego spotkania ma być laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii Eric Maskin.  Hasłem konwencji będą słowa „Myśląc: Polska”.

Wydarzenie mają otworzyć w przyszły piątek po południu przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry i Polski Razem Jarosława Gowina.

W dniach od 3 do 5 lipca zaplanowano 13 paneli głównych poświęconych m.in. gospodarce, kulturze, edukacji, polityce społecznej, podatkom, wsi i sprawom zagranicznym oraz 35 paneli specjalistycznych. Główny nacisk będzie położony na tematy gospodarcze. W całej konwencji weźmie udział ponad 200 ekspertów spoza partii.

W sobotę główne wystąpienia programowe wygłoszą wiceprezes PiS i kandydatka na premiera Beata Szydło, a także prof. Gliński, który stoi na czele Rady Programowej PiS-u.  Finałem imprezy będzie niedzielna prezentacja „drużyny ekspertów”. Zaplecze polityczno-eksperckie Beaty Szydło będzie liczyło 150 osób.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl