PiS rusza w Polskę promować program na wybory samorządowe

Prawo i Sprawiedliwość przygotowało specjalne kampanijne „PiS-busy”, którymi już w niedzielę ruszy w Polskę promować swój program na wybory samorządowe. „PiS-busem” podróżować będą politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym premier Mateusz Morawiecki.

O akcji poinformował w niedzielę na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego partii Krzysztof Sobolewski. „Ruszamy w Polskę z jasnym przekazem #DotrzymujemySłowa w rządzie #DotrzymamySłowa w samorządzie” – napisał.

Szef sztabu PiS Tomasz Poręba dodał w rozmowie z PAP, że tuż po niedzielnej konwencji samorządowej Prawa i Sprawiedliwości „PiS-bus” z szefem rządu na pokładzie uda się do Łowicza.

„PiS-busy” są niebieskie; widnieją też na nich biało-czerwone barwy polskiej flagi. Jest także logo Prawa i Sprawiedliwości (charakterystyczny orzeł w koronie), a także liczne hasła programowe partii, m.in. „Rodzina 500+”, „Dostępność+”, „Mieszkanie+”, „300 dla ucznia”, „Obniżenie wieku emerytalnego”, „Drogi lokalne”, „Wyższa stawka godzinowa”, „Mała firma, mały ZUS”, „Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl