fot. youtube.com

Piosenkarka disco-polo i aktor serialu paradokumentalnego TVN jako „zwykła polska rodzina” w spocie PO

Koalicja Obywatelska zaliczyła bardzo poważną wpadkę publikując najnowszy spot. Internauci bardzo szybko zauważyli, że spot, w którym opozycja przedstawia zwykłą polską rodzinę, to fikcja.

Koalicja Obywatelska zamiast mówić o swoim programie, przygotowała kolejny spot, kwestionujący poprawę sytuacji polskich rodzin. 

To zwykła polska rodzina – tak spot przedstawia Platforma Obywatelska. Bohaterowie   filmiku sugerują, że byli zwolennikami PiS, ale się zawiedli. Na ten żal szybko odpowiedział rząd.

– W związku ze spotem @Platforma_org Premier @MorawieckiM z chęcią spotka się z rodziną, która w nim występuje. Odbyliśmy wiele spotkań w całej Polsce, rozmawiamy z Polakami. Spotkanie może odbyć się u rodziny lub w KPRM. Będziemy wdzięczni @SchetynadlaPo za przekazanie kontaktu – napisał na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller. 

To spotkanie nie będzie jednak takie łatwe. Jak się okazało, ta zwykła polska rodzina wcale taka zwykła nie jest. Matka to Edyta Nawrocka, piosenkarka disco-polo, youtuberka i fotomodelka. W sieci chwali się zdjęciami z wakacji na Malediwach i – jak żartują internauci – wygląda całkiem zdrowo. Ojciec z kolei ma na swoim koncie rolę w serialu paradokumentalnym emitowanym przez TVN.

– Zwykła polska rodzina? 😂 Wiesz Grzegorz, ludzie pytają: Powiedz Schetyna skąd ta rodzina? Z agencji aktorskiej TVN? – napisał na TT europoseł Joachim Brudziński.

Doś zaskakujące jest też wykorzystanie do walki politycznej programu 500 plus. Opozycja jest całkowicie niewiarygodna w tym, co mówi i deklaruje – podkreśla politolog Karol Kaźmierczak.

– Jest to zupełnie nieautentyczne w tym momencie, gdy Platforma nie tylko zaczyna się powoływać na sukces tego programu, ale jakby na jego podstawie chce nadbudowywać coś więcej – wskazuje Karol Kaźmierczak. 

Koalicja Obywatelska najprawdopodobniej liczy się z porażką w nadchodzących wyborach, dlatego walczy na wszelkie sposoby do końca – mówi europoseł Elżbieta Rafalska.

– Odbieram to jako wojnę, walkę czysto polityczną. Tonący brzytwy się chwyta. Myślę, że jest w takiej sytuacji. Myślę, że Polacy nie dadzą się nabrać na mit programów przez nich przygotowywanych – zaznacza Elżbieta Rafalska.  

A te wciąż nie zostały opublikowane.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl