fot. PAP/Rafał Guz

Pierwsi zwycięzcy loterii PKN Orlen

PKN Orlen przekazał swoim klientom kolejnych dziesięć samochodów. W swojej specjalnej loterii miał do rozdania łącznie osiemdziesiąt osiem pojazdów. Do końca konkursu pozostało już tylko ponad dwa miesiące i dwadzieścia samochodów.

Każda z tych osób wygrała w loterii Orlenu rodzinny samochód.

– Widzę uśmiechnięte twarze. Macie powód do radości, bo to nie tylko jest coś materialnego, ale to coś, co sprawia wam radość, coś, co pokazuje wam, że macie szczęście – mówił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Koncern miał do rozdania 88 samochodów osobowych. Zostało jeszcze dwadzieścia.

– Proszę grać, proszę korzystać – powiedział prezes PKN Orlen.

Wystarczy kupić na którejś ze stacji jeden z zestawów promocyjnych, np. hot-doga i kawę. Później odebrać zdrapkę i liczyć na szczęście. Orlen wydał już 20 milionów takich zdrapek. Samochody to nie jedyna nagroda.

– Można wygrać jeszcze nasze produkty Verva, które cieszą się bardzo dużą popularnością – oznajmiła wiceprezes Orlenu Patrycja Klarecka.

Nagrodą dodatkową jest wyjazd na wyścig Roberta Kubicy w Formule F1. Już kilka osób miało już to szczęście.

– Gratuluję i mam nadzieję, że będą miło wspominać tę chwilę – dodał Robert Kubica.

Loteria przygotowana przez Orlen to element promocji polskiego koncernu paliwowego.

– Promujemy się nie tylko w kraju, ale i po za granicami i mamy tej całej promocji efekty. Nie tylko efekty wizerunkowe, ale przede wszystkim to są efekty biznesowe – akcentował Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Do czerwca tego roku spółka PKN Orlen zarobiła na sprzedaży detalicznej o czterysta milionów złotych więcej niż w roku ubiegłym.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl