fot. https://twitter.com/PKN_ORLEN/

Rusza wakacyjna promocja na stacjach PKN Orlen. Tańsze paliwo z aplikacją VITAY

Użytkownicy aplikacji VITAY podczas tankowania na stacjach koncernu mogą zaoszczędzić 30 groszy na litrze paliwa. PKN Orlen wprowadza wakacyjną promocję dla klientów programu lojalnościowego. Każdy uczestnik promocji może nabyć tańsze paliwo w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie.

W całym okresie wakacyjnym pozwoli to na nabycie łącznie do 300 litrów dowolnego paliwa z wysokim rabatem.

Od piątku – jak zapowiedział prezes Orlenu, Daniel Obajtek – ze zniżki będą mogli skorzystać także właściciele kart VITAY. Na większą promocję mogą liczyć klienci programu VITAY, posiadający Kartę Dużej Rodziny. W ich przypadku – jak poinformował Daniel Obajtek – rabat będzie wynosić 40 groszy na litrze.

Posiadacze, nasi klienci karty VITAY, również mogą skorzystać z promocji  od 1 lipca i również tj. 30 groszy do każdego litra paliwa, w ciągu dwóch miesięcy trzy tankowania do 50 litrów. Klienci będący w programie VITAY, mający Kartę Dużej Rodziny mogą korzystać z promocji przy trzech tankowaniach w miesiącu do 50 litrów. Otrzymają oni obniżkę 40 groszy za każdy litr – mówił prezes PKN Orlen.

Promocja na paliwa na stacjach Orlenu rozpocznie się 1 lipca, ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji mogą korzystać z rabatów już od dziś. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl