fot. flickr.com

PGE przestrzega przed fałszywymi sms-ami o zaplanowanym odcięciu energii

Przestrzegamy przed fałszywymi sms-ami o zaplanowanym odcięciu energii elektrycznej – poinformowała w niedzielę PGE Polska Grupa Energetyczna.

Spółka uspokoiła, że zapewnia nieprzerwane dostawy energii elektrycznej i ciepła.

„Przestrzegamy przed fałszywymi SMS-ami o zaplanowanym odcięciu energii elektrycznej! Swoje należności Klienci mogą sprawdzić w strefie klienta https://ebok.gkpge.pl” – czytamy w niedzielnym wpisie PGE na Twitterze.

Nad ograniczeniem ataków sms-owych wykorzystujących epidemię koronawirusa do ataków phishingowych (wyłudzania pieniędzy oraz ataków na komputery i smartfony) pracuje już Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz NASK wraz z operatorami telekomunikacyjnymi – poinformował w niedzielę resort cyfryzacji.

Grupa PGE jest największym sprzedawcą energii w Polsce.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl