PFRN: Blisko 2,3 tys. chętnych na gdyńskie Mieszkanie plus

Mamy prawie 2,3 tys. chętnych na 172 lokale budowane w ramach rządowego programy Mieszkanie plus w Gdyni – powiedziała PAP rzecznik PFR Nieruchomości Ewa Syta. Nabór został zamknięty w piątek o godz. 15.30.

„Osoby, które złożyły wniosek, muszą go uzupełnić o wymagane dokumenty, np. wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich trzech miesięcy, zaświadczenie z miejsca pracy oraz PIT za ubiegły rok. Dopiero po złożeniu kompletu tych dokumentów rozstrzygnie się, czy kandydat przeszedł weryfikację czynszową, oraz spełnia kryteria społeczne i finalnie zostanie z nim zawarta umowa najmu, bądź najmu z dojściem do własności” – mówił członek zarządu PFR Nieruchomości Tomasz Górnicki.

Przyszli najemcy mają do wyboru mieszkania od 1-pokojowych do 5-pokojowych. Mogą wybrać opcję najmu, a także najmu z dojściem do własności w różnych okresach – 15, 20, 25, 30 lat.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl