Ostatni dzień wizyty marszałka Kuchcińskiego w Gruzji

Dziś drugi i ostatni dzień wizyty marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego w Gruzji. W Tbilisi złoży wieniec przed pomnikiem śp. Lecha Kaczyńskiego oraz przed pomnikiem Bohaterów Poległych za Jedność Gruzji. W planie jest też udział w uroczystym odsłonięciu tablicy Instytutu Polskiego przy Ambasadzie RP.

Wczoraj z kolei marszałek Sejmu spotkał się z przewodniczącym parlamentu Gruzji. Obaj politycy podpisali statut Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczpospolitej Polskiej i Gruzji. Dokument określa zasady współpracy obu krajów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl