fot. YouTube

Orędzie Andrzeja Dudy do Polaków

„Marzy mi się Polska wielkich szans i możliwości” – powiedział w orędziu skierowanym do Polaków dr Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta.

Andrzej Duda podkreśla, że 10 maja będziemy wybierali przyszłość kraju, naszych rodzin i nas samych. Dodaje, że los jest w naszych rękach.

– To od naszej decyzji zależy: w jakiej Polsce chcemy żyć? Jakiej Polski chcemy dla naszych dzieci i wnuków? Marzy mi się Polska wielkich szans i możliwości. Polska, która traktuje wszystkich swoich obywateli równo, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo, w której prezydent wybrany przez naród czyni wszystko, aby żyło się jak najlepiej jego rodakom, w której prezydent godnie reprezentuje swoich rodaków. Przyszłość ma na imię Polska. Musimy tylko w to uwierzyć. 10 maja proszę państwa o głos. Dotrzymam danego słowa. Będę każdego dnia ciężko pracował – dla was. Nie będziecie musieli się wstydzić – zapewnił w orędziu kandydat na prezydenta Andrzej Duda.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości złożył dziś kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Dziś także spotka się m.in. z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego.

Kandydat PO na prezydenta Bronisław Komorowski odwiedził dziś Gdynię, gdzie zwiedzał amerykański okręt USS Jason Duham. W najnowszym sondażu przedwyborczym Bronisława Komorskiego i Andrzeja Dudę dzieli coraz mniejszy dystans. 39 proc. poparciem cieszy się kandydat PO, natomiast 31 proc. kandydat PiS-u.

Od północy zacznie obowiązywać cisza wyborcza przed niedzielnym głosowaniem.

RIRM

drukuj