fot. flickr.com

Ogólnopolski Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych

Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na Adwentowy Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych. Spotkanie pt.  „Miłość mi wszystko wyjaśniła” odbędzie się 14 grudnia w Krakowie.

Rozważania podczas dnia skupienia wygłosi ks. dr Jerzy Smoleń – psycholog i wykładowca w Akademii Ignatianum w Krakowie. W programie wydarzenia wykład o pieczy zastępczej, świadectwo rodziny adopcyjnej z trójką dzieci adopcyjnych oraz warsztaty „Gdzie przebywa moja miłość? O poszukiwaniu siebie w relacjach”. Wieczorne uwielbienie z modlitwą wstawienniczą poprowadzi Saletyńska Wspólnota Nowej Ewangelizacji [czytaj więcej].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl