fot. Monika Bilska

Oferta naukowa Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej oferuje bogatą ofertę studiów. Toruńska uczelnia kształci m.in. przyszłych dziennikarzy czy politologów. Do 15 października trwa nabór na pielęgniarstwo.

Profesjonalne pomaganie i towarzyszenie potrzebującemu opieki – tego właśnie uczą studia pielęgniarskie. Nabór na kierunek trwa do 15 października. Uczelnia oferuje także studia licencjackie z dziennikarstwa, politologii oraz informatyki medialnej, studia inżynierskie z informatyki, studia magisterskie z dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz z politologii.

– Jan Paweł II mówił, już jako papież, że na uniwersytet przychodzą ludzie młodzi, którzy już trochę myślą, a o to chodzi, żeby nauczyli się myśleć samodzielnie, rozumieć rzeczywistość i stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi – mówił dyrektor i założyciel Radia Maryja o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Toruńska uczelnia to również studia podyplomowe.

– Dziennikarstwo, grafika komputerowa i techniki multimedialne, polityka ochrony środowiska, ekologia i zarządzanie, retoryka i wystąpienia przed kamerą, relacje międzynarodowe, dyplomacja oraz geopolityka, logistyka, polityka gospodarcza, finanse i bankowość – powiedział rektor założyciel WSKSiM.

WSKSiM to także prestiżowe studia MBA, które proponują podniesienie poziomu wiedzy i kształcenie specjalistycznych umiejętności menedżerskich dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych lub ubiegających się o takie stanowiska. Jako jedyna uczelnia w Polsce, WSKSiM prowadzi studia w zakresie mediacji skoncentrowanych na rozwiązywanie konfliktów rodzinnych i małżeńskich. Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się w najbliższą sobotę 19 października.

TV Trwam News

drukuj