fot. flickr.com

Ofensywa środowisk LGBT

Trwa ofensywa środowisk LGBT. Ideologia, która stoi za tym środowiskiem, jest bardzo niebezpieczna dla rodzin i dzieci.

Środowiska LGBT stają się w swoich działaniach coraz bardziej agresywne.

– Nie ma w Polsce krucjaty przeciwko LGBT. Jest dosyć ostra ofensywa tych środowisk i jest na to reakcja. Nie tylko polityczna, ale głównie społeczeństwa – mówił w Polskim Radiu europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski.

Polacy nie godzą się na działania środowisk LGBT, których celem jest walka z cywilizacją chrześcijańską. Dlatego tak ważna staje się dziś obrona chrześcijańskich wartości.

– Walka przeciwko środowisku LGBT jest walką, która w sferze ideowej może rozstrzygnąć o naszej przyszłości. Naruszenie porządku moralności prowadzi bowiem do destrukcji człowieka – wskazał filozof prof. Piotr Jaroszyński.

Szczególnie zagrożona jest dziś rodzina. Dlatego tak ważna jest jej obrona.

– To jest, jak powiedział Benedykt XVI, rewolucja antropologiczna, która ma uderzyć w tożsamość człowieka, w jego płciowość, w jego identyfikację – powiedziała redaktor naczelna Polskiego Forum Rodziców Elżbieta Lachman.

Wobec ataków środowisk LGBT nie możemy przejść obojętnie. Musimy protestować – zaznaczyła.

– Jeśli środowiska LGBT poniżają, profanują, to siedzimy cicho i przepraszamy, że żyjemy. Musimy bronić naszych wartości, musimy bronić stylu naszego życia – podkreśliła Elżbieta Lachman.

Regularne profanacje symboli religijnych i miejsc świętych, fałszywe oskarżenia pod adresem Kościoła jakoby podsycał nienawiść do homoseksualistów, ma realne skutki. Potwierdzają to ostatnie ataki na kapłanów. We wtorek w Turku grupa czterech osób, chcących dokonać apostazji, zaatakowała w kancelarii parafialnej młodego księdza. W niedzielę w zakrystii archikatedry szczecińskiej trzej sprawcy, którzy chcieli ślubu dla homoseksualistów, pobiło proboszcza i kościelnego.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl