źródło: TT/Prawo i Sprawiedliwość @pisorgpl

Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości nt. przymusowej relokacji

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało nowy spot wyborczy. Przypomina on, że politycy obecnej opozycji głosowali za przymusową relokacją migrantów do Polski.

W spocie zacytowano przewodniczącą Komisji Europejskiej, Ursulę von der Leyen, która wezwała państwa Unii do transferowania migrantów z Włoch.

„Jak zareagowałaby na to PO?” – słyszymy w spocie.

Zamieszczono w nim wypowiedzi polityków PO, którzy opowiadali się za przyjęciem migrantów.

 – To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi. Polska przyjmie uchodźców, chodzi o gest solidarności. Jesteśmy przygotowani na każdą liczbę – mówili politycy PO.

„Oni chcą ich w Polsce. O tym będą najbliższe wybory” – słyszymy na zakończenie spotu.

Tymczasem z nielegalną migracją zmagają się Włosi. Od wielu dni na wyspę Lampedusa z Tunezji przypływają masowo migranci, głównie z Afryki Subsaharyjskiej.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, wezwała państwa członkowskie Unii, aby wykorzystały dobrowolny mechanizm solidarnościowy i zabrały migrantów z Włoch.

Rząd w Rzymie podkreśla, że zamiast relokacji imigrantów, konieczne jest powstrzymanie ich przyjazdów.

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl