W niedzielę nad całą Polską spore zachmurzenie

Jak informuje IMGW, Europa północno-wschodnia, południowo-zachodnia oraz częściowo zachodnia znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych.

Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują wyże. Polska pozostaje pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Skandynawią, w mroźnej masie powietrza polarno-kontynentalnego, napływającego ze wschodu.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1025 hPa i będzie powoli rosło.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -4 do -1 st., tylko lokalnie na krańcach zachodnich nieco cieplej, około 1 st. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie południowo-wschodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl