fot. https://www.facebook.com/psozc

„Nawróceni aborcjoniści” – webinar pro-life dla rodziców, wychowawców i nauczycieli

W środę 12 maja o godz. 19.00 odbędzie się webinar pro-life dla rodziców, wychowawców i nauczycieli o strategii grup proaborcyjnych. Spotkanie nosi tytuł „Nawróceni aborcjoniści”. Organizatorzy przedstawią historie osób, które mówią wprost: „Sprzedawaliśmy aborcję, by zarabiać miliony. Odebraliśmy życie tysiącom dzieci. Nie dbaliśmy ani o nie, ani o ich matki. Dziś widzimy, że popełniliśmy błąd”.

Wydarzenie poprowadzi Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor ds. edukacji Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Jeśli zwolennicy aborcji nie chcą słuchać argumentów pro-liferów, może warto, by wsłuchali się w głos osób, które z przemysłu aborcyjnego przeszły do ruchu pro-life. Osób, które mówią wprost: sprzedawaliśmy aborcję, by zarabiać miliony. Odebraliśmy życie tysiącom dzieci. Nie dbaliśmy ani o nie, ani o ich matki. Dziś widzimy, że popełniliśmy błąd – zaprasza Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor ds. edukacji Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Podczas webinaru przybliży doświadczenia m.in. Bernarda Nathansona, Carol Everett, Abby Johnson i Anthony’ego Levatino, którzy aktywnie wspierali tzw. aborcję, ale w pewnym momencie swojego życia porzucili grupy anti-life i stali się obrońcami życia dzieci nienarodzonych.

– Ich historie są dla nas ważną lekcją. Nawrócony aborter, odpowiedzialny za zabicie 75 tys. dzieci, dr Bernard Nathanson, pokazuje nam, że działania zwolenników aborcji nie są spontanicznym ruchem obrony „praw kobiet”, ale zaplanowaną strategią, obliczoną na zysk – mówi organizatorka.

– Abby Johnson uczy nas, że kobiety naprawdę zasługują na coś lepszego niż aborcja. Natomiast poruszające zeznania dr. Antony’ego Levatino, które złożył przed Kongresem USA, obnażają prawdę o aborcji. Po ich przeczytaniu już nikt nie powie, że to zwykły „zabieg” albo „przerwanie ciąży” – dodaje pro-liferka.

Na webinar, który odbędzie się we środę, 12 maja o godz. 19.00, można zapisać się na stronie pro-life.pl/webinary. Ostatni przed wakacyjną przerwą webinar pt. „Metody rozpoznawania płodności – czy warto?” odbędzie się 9 czerwca br. o godz. 19.00. Podczas spotkania omówione zostaną zalety i wady metod rozpoznawania płodności oraz założenia najpopularniejszych z nich. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób można nauczyć się praktycznego stosowania MRP, poznają najlepsze aplikacje do notowania obserwacji i nowinki techniczne.

Na to spotkanie organizator zaprasza szczególnie narzeczonych, ale też nauczycieli, wychowawców, rodziców i wszystkie osoby, którą chcą się nauczyć MRP.

Organizatorem spotkań jest Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, które działa od 1999 r. Zajmuje się ono pozytywną edukacją pro-life oraz pomocą charytatywną dla rodziców wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami oraz dla samotnych mam w nieoczekiwanych ciążach, dla których prowadzi Telefon Zaufania Pro-Life. W ciągu minionych miesięcy odbyło się już kilkadziesiąt webinarów dla dorosłych. W każdym ze spotkań brało udział po ok. 50-200 osób. Do organizacji zwracają się również dyrektorzy szkół, którzy zapraszają pro-liferów na lekcje on-line. W ich czasie uczniowie mają okazję do zapoznania się z tematami związanymi z bioetyką początku życia człowieka.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

drukuj