Naukowcy z PAN będą badać związki homoseksualne

Naukowcy z Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk badają związki homoseksualne, w tym także te wychowujące wspólnie dzieci.

Projekt o nazwie „Rodziny z wyboru” jest pierwszym w Polsce badaniem poświęconym związkom homoseksualnym.Obejmuje kilka etapów: analizę dyskursu, wywiady biograficzne, badanie etnograficzne i wywiady grupowe.

Naukowców z PAN interesują zagadnienia związane z codziennym życiem, problemami, potrzebami i oczekiwaniami homoseksualistów.

Poseł i prof. Krystyna Pawłowicz, mówi wprost; to są badania ideologów, którzy chcą przygotować pole do zmiany prawa pod homoseksualistów. Finansowanie takich  tzw. badań zazwyczaj pochodzi z Unii Europejskiej.

– To jest instytut „Michnik” – nie ma żadnych złudzeń. Pod tą nazwą kryją się samozwańcze różnego rodzaju lewackie grupy, o których nic nie wiemy, które otrzymują hojnie środki, żeby niejako legalizować, uzasadniać „naukowo”, fałszywie. To nie są żadne badania. To są zwykli ideologowie, którzy udają stronnicze badania. Oni po prostu muszą uzasadnić, bo to jest przygotowywanie pola na wywieranie nacisku na państwa członkowskie, żeby właśnie w tę stronę zmieniać ustawodawstwa. Można podejrzewać, że tak właśnie będzie jeśli zajmie się tym Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk, bo przecież wszystkie nauki społeczne: socjologia, psychologia są opanowane przez lewaków – mówi prof. Krystyna Pawłowicz.  

Tymczasem; po raz pierwszy we Włoszech sąd do spraw nieletnich zgodził się na adopcję dziecka przez partnerkę jego biologicznej matki.

Kobiety, wychowujące razem dziewczynkę, są w związku od 10 lat i wzięły ślub za granicą. Dziecko urodziło się z zapłodnienia in vitro.

We Włoszech nie ma prawodawstwa uznającego małżeństwa osób tej samej płci ani przewidującego adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Zgoda na adopcję wydawana jest wyłącznie małżeństwom.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl