„Nasz Dziennik”: Pomnik dla Kuklińskiego

Za kilka dni zakończą się roboty budowlane przy pomniku płk. Ryszarda Kuklińskiego w centrum Krakowa – podaje piątkowy „Nasz Dziennik”.

„Pomnik już stoi i można go oglądać” – mówi „Naszemu Dziennikowi” Henryk Pach, przewodniczący Stowarzyszenia im. płk. Ryszarda Kuklińskiego, które realizuje powstanie pomnika.

„Roboty budowlane zgodnie z umową, jakie nasze Stowarzyszenie zawarło z wykonawcą, zakończą się w poniedziałek, 16 kwietnia, a ostateczny odbiór ma nastąpić 15 maja” – dodaje.

Termin odsłonięcie pomnika, którego ma dokonać prezydent Krakowa, na razie nie jest znany. Ma to nastąpić w krótkim czasie po jego odbiorze.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl