Najnowszy spot PiS: „Pozwólcie nam pracować”

Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie przypomina o tym, że to Polacy powierzyli w ich ręce dobro państwa polskiego i apeluje: „Pozwólcie nam pracować”.

W nowym spocie Prawo i Sprawiedliwość wytyka politykom Platformy Obywatelskiej hipokryzję, przypominając tym samym ich demokratyczne standardy.

– Wyobrażamy sobie, że po ośmiu latach Platformie ciężko oderwać się od stołków i najlepiej przykryć to jakimś lotnym słowem: „demokracja” – mówi lektor.

Spot przypomina również „dokonania” PO, m.in podwyższenie wieku emerytalnego i zignorowanie milionów podpisów w sprawie sześciolatków.

Punktuje również Nowoczesną Ryszarda Petru wskazując, że liderem opozycji jest partia bez programu, która jest mistrzem przerw.

PiS przypomina także zatrzymanie mężczyzny prowadzącego satyryczną stronę internetową, wejście służb do redakcji tygodnika „Wprost” oraz inwigilację dziennikarzy. Nie zapomniano również o działaniach Bronisława Komorowskiego.

– Przed nami rozwiązania, które wszystkim pomogą, bez względu na wiek czy przekonania polityczne. Chyba wszystkim nam zależy, by było lepiej. Dlatego mamy jedną prośbę: Pozwólcie nam pracować. Damy radę! – podkreśla lektor.


RIRM

drukuj