[NA ŻYWO] Inauguracja roku akademickiego w WSKSiM

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zainauguruje dziś 18. rok swojej działalności. Uroczystości z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych, samorządowych oraz europosłów trwają w auli uczelni. Transmisje z wydarzenia przeprowadza TV Trwam.

W trakcie uroczystości rektor WSKSiM o. dr Zdzisław Klafka przedstawi sprawozdanie za miniony rok akademicki. Odbędzie się też immatrykulacja, czyli uroczyste przyjęcie w poczet studentów I roku.

O godz. 12.00 w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II sprawowana będzie Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Śmigla, ordynariusza diecezji toruńskiej.

Transmisję poszczególnych punktów uroczystości można oglądać na antenie TV Trwam oraz przez internet [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl