Studia w WSKSiM wyróżnia warsztatowy charakter zajęć, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny do dyspozycji w czasie zjazdów oraz niskie koszty kształcenia

Nowe specjalności w WSKSiM. Trwa nabór na studia

W całej Polsce trwa nabór na studia w szkołach wyższych. Wrześniowy nabór przeznaczony jest dla osób, które nie dostały się na studia podczas pierwszych, lipcowych rekrutacji.

Rekrutacje te to także szansa dla tych, którzy podchodzili do maturalnych egzaminów poprawkowych w sierpniu.

Do 15 września można się zapisywać m.in. na studia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – informuje dr Dorota Żuchowska, Dziekan Uczelni.

„Na studiach I stopnia można podjąć naukę na kierunku: politologii, dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. Oraz studia inżynierskie na kierunku informatyka. Natomiast studia magisterskie to propozycja dla tych, którzy ukończyli studia na innych kierunkach i chcą podjąć kształcenie w naszej Uczelni na kierunku politologia na dwóch atrakcyjnych specjalnościach: polityka społeczno-ekonomiczna oraz  komunikacja i dziennikarstwo polityczne. Jest również oferta studiów podyplomowych” – powiedziała dr Dorota Żuchowska.

Poza tym nie zabraknie w tym roku akademickim nowości. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej przygotowała dla chętnych dwie nowe specjalności.

„W tym roku w WSKSiM pojawiły się dwie nowości jeżeli chodzi o propozycje kształcenia. Pierwsza z nich to nowa specjalność na studiach dziennikarstwa, tj. dziennikarstwo radiowo-telewizyjne. Druga propozycja na studiach podyplomowych to specjalność: rzecznik prasowy”-  poinformowała Dorota Żuchowska.

W toruńskiej Uczelni będzie można podjąć także dwudniowe szkolenia z zakresu „Sztuka autoprezentacji”, „Sztuka skutecznych negocjacji”, czy też „Sztuka wystąpień publicznych”.

Więcej na ten temat na stronie internetowej www.wsksim.edu.pl

 

Wypowiedź Doroty Żuchowskiej

Audio MP3
Pobierz

RIRM

drukuj