fot. Katarzyna Cegielska

Zjazd absolwentów WSKSiM

W sobotę 20 września w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbył się V zjazd absolwentów tej Uczelni. Przybyli absolwenci, którzy kończyli zarówno studia licencjackie, magisterskie jak i podyplomowe.

Wszyscy zgodnie chwalili wspaniałą atmosferę niezmiennie panującą w murach WSKSiM. – Zdecydowałam się studiować w WSKSiM i przekonałam się, że uczelnia nastawiona jest na studenta, co widać na każdych zajęciach – mówił podczas spotkania Agata Bełcząca, absolwentka studiów podyplomowych z retoryki i komunikacji społecznej. – Zawsze, kiedy mogę – przyjeżdżam do Torunia podładować akumulatory – dodał Zdzisław Leśniak. W tym roku mija 10 lat, kiedy Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opuścili pierwszy rocznik absolwentów

Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią, której przewodniczył o. dr Zdzisław Klafka, rektor WSKSiM. W czasie zjazdu wykład na temat „Walka ideowa o oblicze Polski – wczoraj i dziś” wygłosił prof. dr hab. Mieczysław Ryba. Odbyło się także spotkanie z władzami Uczelni oraz wspomnienia z minionych lat przy wspólnym grillu.

Katarzyna Cegielska

drukuj